Základní škola Pacov, nám. Svobody 321, tel.: 565 443 620, ředitel: 607 939 224, IČO: 75000474
DOMINIKA OPLETALOVÁ a JULIE AUGUSTINOVÁ - to jsou jména děvčat, která naši školu reprezentovala v soutěži Dívka roku 2015.
Základní kolo celostátní postupové soutěže pořádal Dům dětí a mládeže Pelhřimov. Volba proběhla v KD Máj ve středu 25. února.
Sedm finalistek více než tři hodiny soutěžilo v těchto disciplínách - v módní přehlídce firmy Takko Fashion, ve vědomostním testu, v rozhovoru s moderátorem, ve volné disciplíně, v aerobiku, v promenádě a chůzi na podpatcích.
Vyvrcholením odpoledne byla módní přehlídka společenských šatů, kde se dívky předvedly opravdu na úrovni modelek. Výkony byly letos velmi vyrovnané a těžko se vybíraly ty nejlepší. Nakonec porota rozhodla:
… naše škola má zase MISS …
Titul 1.VÍCEMISS a titul MISS SYMPATIE v soutěži DÍVKA ROKU 2015 získala JULIE AUGUSTINOVÁ z 8. A.

Julie postupuje na casting pro semifinále Čech soutěže Dívka roku 2015 do Plzně a my se těšíme, že k jejím korunkám krásy přibudou brzy další královské klenoty.
Všechny dívky získaly krásné a hodnotné ceny. Nejkrásnější jsou ale zážitky a vzpomínky, které dívkám zůstanou. Mnohému se dívky naučily a mnohé si vyzkoušely, což je určitě výborná zkušenost do života.
Velké poděkování patří Dominice Opletalové z 9. A a Julii Augustinové z 8. A za vzornou reprezentaci školy a všem fandícím a povzbuzujícím žákům.
divkacelá fotogalerie
Mirka Štěpánková
Copyright © 2013. All Rights Reserved ZŠ Pacov  2013.