Základní škola Pacov, nám. Svobody 321, tel.: 565 443 620, ředitel: 607 939 224, IČO: 75000474

Tradičně na konci školního roku se tvoří tabla odcházejících žáků. Letos naši školu opouští dvě deváté třídy. Protože tu téměř všichni strávili část svého života, rádi by se rozloučili se svými spolužáky, učiteli a všemi, kteří s nimi těch devět let na naší škole prožili. Přečtěte si jejich proslovy a prohlédněte si fotografie a tabla. Každá třída si vybrala námět, myšlenku a zpracování podle svého zaměření nebo ducha třídy. Není jednoduché být originální a nápadití, ale myslím, že letos se tabla žákům skutečně povedla. A na tom má velký podíl fotograf Petr Hovorka (nyní student Vysoké školy ekonomické v Praze). Děkujeme. Tabla žáků můžete vidět v přízemí budovy školní družiny. 9.B se loučí mottem Nám do bot nenateče a 9.C názvem Tak jsme se vybarvili. Všem deváťákům přeji hodně úspěchů v dalším studiu, mnoho štěstí v osobním životě a hezké vzpomínky na školu a klub. Těším se opět na setkání s Vámi kdykoliv a kdekoliv. Mějte se krásně.

odkaz - tablo 9.B

odkaz - tablo 9.C

P. S. A věřte na zázraky.
Poděkování patří i třídním učitelkám - Olze Gabrielové a Věře Plášilové za ochotu, spolupráci a pomoc.
Miroslava Štěpánková

Loučí se 9. B
Vážení učitelé, milí spolužáci. Už je to devět let, co jsme se poprvé spatřili. Je to dávno, co jsme byli stydliví a rozpačití prvňáčci, ale to jen do té doby, než jsme se navzájem poznali. S někým jsme se spřátelili více a s někým méně, nikdy si nemůžeme skvěle rozumět úplně s každým. Roky pomalu plynuly a spousta zážitků, které jsme zažili na školních akcích, ale především ve třídě, zůstanou už jen v našich vzpomínkách. Chtěli bychom se také rozloučit s některými žáky z vedlejších tříd, kteří pro nás hodně znamenali. A také nesmíme zapomenout na naše učitele, zejména na naší paní učitelku třídní. To oni nás toho spoustu naučili, a to nejen z hlediska učení. Se všemi učiteli se dalo skvěle vycházet, i když jsme k nim byli občas kritičtí a soudili je za naše studijní výsledky. Děkujeme jim, že vynaložili maximální úsilí na to, aby nás připravili na další roky studia a na budoucí život. Pro mnohé z nás bude těžké se rozloučit, ale i přesto pamatujme, že něco krásného končí, aby mohlo něco ještě krásnějšího začít. Na dalších školách si najdeme nové kamarády, ale i přesto budeme na tuto třídu vzpomínat v dobrém, mnozí i se slzami v očích, a poneseme si ji ve svých srdcích.
za žáky 9. B Zuzana Rokosová

9. B
Milan Buzek, Eliška Brothánková, Patrik Fical, Vít Holada, Tereza Heřmanová, Pavla Hovorková, Karolína Hrabalová, Ivo Hurda, Klára Hronková, Kryštof Klika, Petr Mareš, Michal Kostroun, Pavel Matějů, Tereza Krajícová, Pavel Nekola, Jan Novák, Lukáš Libert, Kateřina Otavová, Alena Pajerová, Nikola Sůvová, Zuzana Rokosová, Matěj Štěpánek, Natálie Vacková, Anna Šimková, František Vrtiška, Filip Vesecký, Tomáš Žihlo, Petra Získalová


Loučí se 9. C
Do první třídy jsme vstupovali jako princezny, vojáci, kovbojové či astronauti. Postupem času, těžkým probíjením se jednotlivými ročníky, jsme se vypracovali až k vrcholu. Teď nám začíná něco nového, neznámého a chceme věřit, že hezkého. Pro mnohé z nás bude těžké se rozloučit, ale přesto pamatujme, že něco krásného končí, proto aby mohlo něco ještě krásnějšího začít. Na tuto školu budeme vzpomínat v dobrém, mnozí i se slzami v očích. Nezbývá než složit velké poděkování všem učitelům a paní učitelce třídní za maximální úsilí, které vynaložili na to, aby nás připravili na další roky studia.
za žáky 9. C Natálie Pasáčková

9. C
Roman Bořil, Sabina Brávková, Veronika Cardová, Soňa Dušková, Jiří Havel, Martina Hovorková, Vojtěch Hrubý, Iveta Krátošková, Leona Kvapilová, Andrea Lhotská, Zuzana Macková, Lucie Manová, Petr Melichar, Natálie Pasáčková, Miroslav Poděl, Andrea Pomazalová, Tomáš Sedláček, Lenka Ungermannová, Martin Vítů, Michal Vorel, Michaela Zemanová

Copyright © 2013. All Rights Reserved ZŠ Pacov  2013.